Virtuální kancelář

Virtuální kancelář

Virtuální kancelář je pro nás místo, které umožňuje Spolku Trend provádět vlastní obchodní činnost v rámci zprostředkování obchodu a služeb, spojené s nákupem a prodejem kancelářských potřeb - zejména tonery a cartridge. Dále zpracování veřejných zakázek na elektronických tržištích prostřednictvím nákupu a prodeje kancelářských potřeb, sjednávání schůzek pro obchodní zástupce a prezentace organizace.

Virtuální kancelář je také určená pro firmy a podnikatele. Velkou výhodou je časová a finanční úspora vlastních pracovníků, kdy platíte jen za služby, které odeberete. Navíc nabízíme formu náhradního plnění.

Neposkytujeme možnost registrace obchodní adresy pro firmy do obchodního rejstříku!

Poskytované služby virtuální kanceláře pro firmy a podnikatele:

Náhradní plnění možnost splnění povinného podílu, kterou definuje §81 zákon č. 435/2004 Sb., kdy každý zaměstnavatel s minimálním počtem 25 zaměstnanců musí zaměstnávat povinný podíl osob se zdravotním postižením a to 4 % z celkového počtu svých zaměstnanců.

Svoji povinnost také splní odebíráním výrobků nebo služeb naší organizace, nebo odvodem do státního rozpočtu – bližší informace na http://www.trendvozickaru.cz/socialni-podnikani/nahradni-plneni-a-legislativa

Elektronická pošta – přijímání a odesílání elektronické pošty přes běžné elektronické komunikační systémy spojené s běžnou administrativní agendou.

Operátor virtuální kanceláře – vyškolený operátor vede aktivní i pasivní hovory jménem vaší společnosti, přebírá vzkazy a požadavky vyřizuje předem dohodnutým způsobem (e-mail, SMS, telefon), zejména sjednává schůzky pro obchodní zástupce, vede jejich kalendář schůzek, plánuje trasy, poskytuje běžný administrativní servis, aktualizuje databáze, řeší zákaznický servis, odpovídá na dotazy, internetové a marketingové průzkumy, vedení a přerozdělování objednávek, zpracovává běžnou administrativní agendu, správa e-shopu ….

Skenování a digitalizace dokumentů – nabízíme barevné skenování ve škále šedi, nebo černobíle s volitelným stupněm rozlišení až do 600dpi ve formátech jpg a tiff. Zpracováváme všechny volné i vázané dokumenty. Skenujeme knihy, rukopisy, kroniky, volné i vázané písemnosti, mapy, stavební archivy, technické výkresy, účetní a daňové doklady, fotografie atd. až do velikosti A0. Bližší informace ke skenování na http://www.trendvozickaru.cz/socialni-podnikani/digitalizace

Pomůžeme vám snížit náklady na personál i prostor a získat kontrolu nad dokumenty.

Kopírování, laminace a vazba dokumentů – nabízíme černobílé i barevné kopírování a tisk ve velikostech A4, A3, laminování dokumentů A4 – A3 a kroužkovou vazbu velikosti A4 až do objemu 400 listů.

Pokud máte zájem o podrobnosti nabízených služeb a zpracování cenové nabídky, kontaktujte naše vedoucí pracovníky.

Vedoucí sociálního podnikání

Mgr. Dana Václavková

Mob.: 731 501 387

podnikani@trendvozickaru.cz


Adresa

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc
Pracoviště virtuální kanceláře
Holečkova 9
779 00  Olomouc