Běž pro dobrou věc

CLICK FOR ENGLISH

Běž pro dobrou věc aneb poběž za naše vozíčkáře v rámci  

Projektu Běž pro dobrou věc

Za tímto projektem stojí RunCzech pořádající závody pro veřejnost po celé České republice, mimo jiné 1/2Maraton v naší krásné Olomouci. Smyslem projektu je zapojit co nejvíce běžců do podpory neziskových organizací zakoupením registrací právě u vybrané charitativní organizace. V našem případě tím běžkyně a běžci přispějí především na financování asistenční služby pro těžce tělesně postižené, jimiž jsou především vozíčkáři. Spojení těch, kteří poběží a kteří běhat nemohou, je skvělým nápadem, jehož veškerý výtěžek, respektive rozdíl mezi cenou nákupní a prodejní, poslouží na financování právě osobní asistence pro naše klienty.

Více o projektu "Běž pro dobrou věc"

Jak se zapojit?

I Vy máte možnost podpořit olomoucké vozíčkáře, stačí si vybrat závod, zakoupit registraci a přispět na rozvoj sociálních služeb, zejména osobní asistence pro těžce tělesně postižené spoluobčany.

 

Můžete si vybrat z následujících závodů:

VYPRODÁNO - Mattoni 1/2 Maraton Olomouc 15. 6. 2024 (ceny platné od 1.1.2024)

  • jednotlivec/individual - 2000 CZK

  • 2run - 2800 CZK

  • štafeta/relay - 6500 CZK 

VYPRODÁNO - Sportisimo 1/2Maraton Praha 6. 4. 2024 (ceny platné od 1.1.2024)

  •  jednotlivec/individual - 2800 CZK
     
  • štafeta/relay - 9000 CZK

 

*Pokud se rozhodnete zakoupit registrace na kterýkoliv ze závodů přímo přes společnost RunCzech, můžete i přesto v jejich rezervačním systému podpořit náš Spolek Trend vozíčkářů Olomouc jednorázovým příspěvkem 250,- Kč. Děkujeme za podporu.

 

 


 

 

Kontaktujte přímo garanta projektu,

Bc. Milana Papežíka 
dobrobeh@trendvozickaru.cz
tel.: +420731 501 385

 

 

 

Ročník 2019

Stejně jako v minulých letech jsme se i v roce 2019 zapojili do projektu „Běž pro dobrou věc“ a stali se již počtvrté hlavním charitativním partnerem Mattoni ½ Maraton Olomouc. Na startovní čáru půlmaratonu v Olomouci se za nás postavila nejen světoznámá běžkyně Petra Kamínková, ale i celé týmy složené ze zaměstnanců místních firem, konkrétně zaměstnanců banky Creditas a zaměstnanců společností Koyo, Weba, Flowserve, Windmöller & Hölscher, Robertshaw nebo Senior Flexonics. Všem moc děkujeme!

Neméně si vážíme jednotlivců pocházejících ze všech koutů naší země i za jejími hranicemi, kteří za nás běželi jak v Praze, tak i v Olomouci.

Celkově TREND v roce 2019 podpořilo 173 běžců, jemuž pomohli získat pro klienty spolku celkem 73 600 Kč!

Všech našich běžců si moc vážíme, a proto se s každým snažíme komunikovat. S některými jsme se mohli setkat osobně v Olomouci na Moravia Expu a také v Praze. Na oplátku pro ně byly připraveny nejen krásné náramky, které nám sponzorsky poskytla firma IDSYS - Identifikační systémy, s.r.o. , ale také odznáčky, které vyráběli naši zaměstnanci na sociálním podnikání.

Všem moc děkujeme.

 

Minulé ročníky

Naše organizace je od roku 2015 vybrána pořadatelem jako hlavní partner za neziskové organizace, které se na projektu "Běž pro dobrou věc" v Olomouci podílejí.

V roce 2015 za Trend vozíčkářů běželo 94 závodníků a vybralo se 44 115 Kč. V roce 2016 za nás běželo závodníků již téměř 200 a získali jsme neuvěřitelných 72 000 Kč.

V roce 2017 se do závodu aktivně zapojil i tehdejší předseda Trendu pan Milan Langer, který společně se svými čtyřmi asistenty "uběhl" olomoucký půlmaraton. Jeho cílem do budoucích let bylo zapojení více vozíčkářů do půlmaratonu.

Projekt Běž pro dobrou věc podporuje i Magistrát města Olomouce.

koordinátor Běž pro dobrou věc/Run for a good cause coordinator

Bc. Milan Papežík

Mob.: 731 501 389

dobrobeh@trendvozickaru.cz


 

 

Adresa

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc
Běž pro dobrou věc
Lužická 7
779 00  Olomouc