Štafeta na vozíku

JEDNA TRAŤ, DVA SVĚTY...

Jubilejní desátý ročník Olomoucké štafety na vozíku se opět vyvedl, počasí bylo po celý den krásné a zapojilo se 427 jezdců. Celou dvanáctihodinovou akci moderovali skvělí Michal Koutný & Lukáš Studený, kterým moc děkujeme. Vystoupili pro vás kapela Isbina, Zbyněk Drda, Cirkus Levitare, kapela Minami, Richard Pachman a kapela Stracené Ráj. Po celou dobu s námi byli účastníci reality show Survivor, kteří rozdávali selfíčka a úsměvy na všechny strany.

Děkujeme sponzorům za velkou podporu, jmenovitě Olomouckému kraji a Magistrátu města Olomouce, společnosti Vitacredit, John Crane, Moravia Consult Olomouc, Ravoz, Heinz Elektro, FlexiThrone a panu Robertu Runtákovi.

Speciální poděkování také patří společnosti OLFEST za vynikající letitou podporu a za krásné osvětlení prostoru u štafetové trati.

Děkujeme také mediálním partnerům - Radio Haná, Radio Metropole, Český rozhlas Olomouc, www.olomouc.cz nejlepší adresa ve městě, televize ZZIP, Hanácký Večerník, Olomoucký deník, Jsem z Olomouce, Olomoucký Report, AkceZábava.cz a dalším partnerům a podporovatelům akce - Společnost RunCzech, Výstaviště Flora Olomouc, Galerie Šantovka, Galerie Moritz, Pivovar Ničitel z Velké Bystřice, ZON Třebíč, Red Bull, Mattoni, Sekne, paní Lenka Fasnerová z Centra pohybu.

Velký dík také patří všem vzácným hostům jako byli pan hejtman Olomouckého kraje Josef Suchánek a jeho náměstek pan Ivo Slavotínek, ředitelka Flory Olomouc paní Eva Fuglíčková, spisovatel Jarda Irovský, primátor města Olomouce pan Miroslav Žbánek s rodinou, zaměstnanci MMOl a KÚOK a další.

Tak zase za rok na viděnou!

 

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Bc. Milan Papežík
Fundraiser & PR Manager