https://www.high-endrolex.com/12 Nabídka práce - EKONOM/KA | Trend vozíčkářů

Nabídka práce - EKONOM/KA

9. 11. 2020 |

EKONOM/KA

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc hledá zaměstnance na HPP na pozici EKONOM/KA. Nástup přelom leden/únor 2021

Požadujeme:
•    Minimálně středoškolské vzdělání
•    Orientace v neziskovém sektoru
•    Znalost ekonomiky NNO - orientace v dotacích, darech, příspěvcích
•    Orientace v účetní oblasti, fakturaci apod.
•    Znalost účetního programu Pohoda
•    Znalost zákona o účetnictví a souvisejících předpisů
•    Znalost  MS Office, internet
•    Samostatnost, spolehlivost, systematičnost, pečlivost, zodpovědnost
•    Trestní bezúhonnost
•    Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:
•    Zaměstnání ve stabilní neziskové organizaci s 26 letou tradicí
•    HPP 1,0 úvazek 40h týdně
•    Mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi (nástupní mzda 30 000 Kč)
•    Vzdělávání v oboru
•    Stravenky v hodnotě 70 Kč
•    Příspěvek na penzijní/životní pojištění
•    5 týdnů dovolené

Náplň práce:
•    Řízení ekonomiky Spolku
•    Vedení administrativního úseku, koordinace pracovníků
•    Zpracování žádostí o dotace, příspěvky, jejich řízení a vyúčtování
•    Vystavování faktur, vedení pokladny, obsluha internetového bankovnictví
•    Řízení cash flow celé organizace
•    Reporty, výstupy, zprávy, statistiky

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis s kontaktními údaji a MOTIVAČNÍ DOPIS do 27. 11. 2020 na email: zrnka@trendvozickaru.cz.
Do předmětu emailu či na obálku napište - EKONOM. Všem uchazečům odpovíme, vybrané pozveme k osobnímu pohovoru.

Kontaktní osoba:

Bc. Tomáš Zrnka
Ředitel

Lužická 101/7, 77900 Olomouc
Tel: 582 777 701, 731 501 385| Email: zrnka@trendvozickaru.cz