Běž pro dobrou věc

Běž pro dobrou věc aneb poběž za naše vozíčkáře v rámci

Projektu Běž pro dobrou věc

Za tímto projektem stojí RunCzech pořádající závody pro veřejnost po celé České republice, mimo jiné také v naší krásné Olomouci. Smyslem projektu je zapojit co nejvíce běžců do podpory neziskových organizací zakoupením registrací právě u vybrané charitativní organizace. V našem případě tím běžkyně a běžci přispějí především na financování asistenční služby pro těžce tělesně postižené, jimiž jsou především vozíčkáři. Spojení těch, kteří poběží a kteří běhat nemohou, je skvělým nápadem, jehož veškerý výtěžek, respektive rozdíl mezi cenou nákupní a prodejní, poslouží na financování právě osobní asistence pro naše klienty.

Jak se zapojit?

I Vy máte možnost podpořit olomoucké vozíčkáře, stačí si vybrat závod, zakoupit registraci a přispět na rozvoj sociálních služeb, zejména osobní asistence pro těžce tělesně postižené spoluobčany.

 

V letošním roce si můžete vybrat z těchto závodů:

Sportisimo 1/2 Maraton Praha

  • jednotlivec/individual - 1500 CZK VYPRODÁNO
  • štafeta/relay - 8000 CZK POSLEDNÍCH 8 REGISTRACÍ

Volkswagen Maraton Praha

  • jednotlivec/individual - 2000Kč POSLEDNÍ 4 REGISTRACE

Mattoni 1/2Maraton Olomouc

  • jednotlivec/individual - 700Kč
  • štafeta/individual - 4500 Kč
  • 2run/individual - 1800 Kč

Birell Grand Prix Praha

  • Birell běh na 10km - 500Kč POSLEDNÍCH 5 REGISTRACÍ

Pro registraci klikněte

 

 

 

 

případně kontaktujte přímo garanta projektu, PR managerku Dagmar Budíkovou prmanager@trendvozickaru.cz


EN
Run for a good cause and support our clients with physical disability

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc ("Association of Disabled People in Wheelchair") is a non-profit organization, which offers the service of personal assistance to people with physical and combined disabilities. Our personal assistants provide up to 1000 hours/month of care to our clients, who would otherwise be reliant on care at constitutional facilities or family support. We strive to provide a professional yet affordable care for our clients (90 Kč/h).
 
We also offer services of social rehabilitation, social counseling, rental of reparation tools, as well as focus on operating a business that offers job opportunities for disabled or handicap person. Our purpose is to assist clients with physical disabilities to integrate with others and to live their lives as healthy people.

You can show your support by registering for any of the races listed above, during which you will not only improve your own health, but also the health of disabled people in wheelchairs. All you have to do is fill in your contact information and we will get in touch with you soon.

If you have any questions of concerns, do not hesitate to contact:

PR manager Dagmar Budíková prmanager@trendvozickaru.cz

 

Ročník 2017

Stejně jako v minulých letech jsme se i v roce 2017 zapojili do projektu „Běž pro dobrou věc“ a stali se již počtvrté hlavním charitativním partnerem Mattoni ½ Maraton Olomouc. Na startovní čáru půlmaratonu v Olomouci se za nás postavila nejen světoznámá běžkyně Petra Kamínková, ale i celé týmy složené ze zaměstnanců místních firem, konkrétně zaměstnanců banky Creditas a zaměstnanců společností Weba, Robertshaw nebo Flowserve. Všem moc děkujeme!

Neméně si vážíme jednotlivců pocházejících ze všech koutů naší země i za jejími hranicemi, kteří za nás běželi jak v Praze, tak i v Olomouci.

Novinkou letošního roku bylo aktivní zapojení předsedy Trendu pana Milana Langera, který společně se svými čtyřmi asistenty "uběhl" olomoucký půlmaraton. Zdaleka neskončili mezi posledními a celá pětice si ze závodu odnesla úžasný a nezapomenutelný zážitek. Pevně doufáme a věříme, že do dalšího ročníku půlmaratonu se krom pana Langera podaří zapojit i více vozíčkářů.

Celkově TREND v roce 2017 podpořilo 155 běžců, jemuž pomohli získat pro klienty spolku celkem 67 500 Kč!

Všech našich běžců si moc vážíme, a proto se s každým snažíme komunikovat. S některými jsme se mohli setkat osobně v Olomouci na Moravia Expu a také v Praze. Na oplátku pro ně byly připraveny krásné náramky, které nám sponzorsky poskytla firma IDSYS - Identifikační systémy, s.r.o. - a také odznáčky, které vyráběli naši klienti zaměstnaní na sociálním podnikání.

Všem moc děkujeme.

 

Minulé ročníky

Naše organizace je od roku 2015 vybrána pořadatelem jako hlavní partner za neziskové organizace, které se na projektu "Běž pro dobrou věc" v Olomouci podílejí.

V roce 2015 za Trend vozíčkářů běželo 94 závodníků a vybralo se 44 115 Kč. V roce 2016 za nás běželo závodníků již téměř 200 a získali jsme neuvěřitelných 72 000 Kč.

Projekt Běž pro dobrou věc podporuje i Magistrát města Olomouce.

Fundraiserka, PR managerka

Dagmar Budíková

Mob.: 731 501 389

prmanager@trendvozickaru.cz


Neváhejte kontaktovat garanta projektu

Adresa

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc
Fundraising
Lužická 7
779 00  Olomouc