Běž pro dobrou věc

English version

Běž pro dobrou věc aneb poběž za naše vozíčkáře v rámci  

Projektu Běž pro dobrou věc

Za tímto projektem stojí RunCzech pořádající závody pro veřejnost po celé České republice, mimo jiné také v naší krásné Olomouci. Smyslem projektu je zapojit co nejvíce běžců do podpory neziskových organizací zakoupením registrací právě u vybrané charitativní organizace. V našem případě tím běžkyně a běžci přispějí především na financování asistenční služby pro těžce tělesně postižené, jimiž jsou především vozíčkáři. Spojení těch, kteří poběží a kteří běhat nemohou, je skvělým nápadem, jehož veškerý výtěžek, respektive rozdíl mezi cenou nákupní a prodejní, poslouží na financování právě osobní asistence pro naše klienty.

Více o projektu "Běž pro dobrou věc"

Jak se zapojit?

I Vy máte možnost podpořit olomoucké vozíčkáře, stačí si vybrat závod, zakoupit registraci a přispět na rozvoj sociálních služeb, zejména osobní asistence pro těžce tělesně postižené spoluobčany.
 

REGISTRACE NA ROK 2019 BUDOU DOSTUPNÉ JIŽ BRZY

 

případně kontaktujte přímo garanta projektu,
Martinu Škráškovou skraskova@trendvozickaru.cz

 

Ročník 2017

Stejně jako v minulých letech jsme se i v roce 2017 zapojili do projektu „Běž pro dobrou věc“ a stali se již počtvrté hlavním charitativním partnerem Mattoni ½ Maraton Olomouc. Na startovní čáru půlmaratonu v Olomouci se za nás postavila nejen světoznámá běžkyně Petra Kamínková, ale i celé týmy složené ze zaměstnanců místních firem, konkrétně zaměstnanců banky Creditas a zaměstnanců společností Weba, Robertshaw nebo Flowserve. Všem moc děkujeme!

Neméně si vážíme jednotlivců pocházejících ze všech koutů naší země i za jejími hranicemi, kteří za nás běželi jak v Praze, tak i v Olomouci.

Novinkou letošního roku bylo aktivní zapojení předsedy Trendu pana Milana Langera, který společně se svými čtyřmi asistenty "uběhl" olomoucký půlmaraton. Zdaleka neskončili mezi posledními a celá pětice si ze závodu odnesla úžasný a nezapomenutelný zážitek. Pevně doufáme a věříme, že do dalšího ročníku půlmaratonu se krom pana Langera podaří zapojit i více vozíčkářů.

Celkově TREND v roce 2017 podpořilo 155 běžců, jemuž pomohli získat pro klienty spolku celkem 67 500 Kč!

Všech našich běžců si moc vážíme, a proto se s každým snažíme komunikovat. S některými jsme se mohli setkat osobně v Olomouci na Moravia Expu a také v Praze. Na oplátku pro ně byly připraveny krásné náramky, které nám sponzorsky poskytla firma IDSYS - Identifikační systémy, s.r.o. - a také odznáčky, které vyráběli naši klienti zaměstnaní na sociálním podnikání.

Všem moc děkujeme.

 

Minulé ročníky

Naše organizace je od roku 2015 vybrána pořadatelem jako hlavní partner za neziskové organizace, které se na projektu "Běž pro dobrou věc" v Olomouci podílejí.

V roce 2015 za Trend vozíčkářů běželo 94 závodníků a vybralo se 44 115 Kč. V roce 2016 za nás běželo závodníků již téměř 200 a získali jsme neuvěřitelných 72 000 Kč.

Projekt Běž pro dobrou věc podporuje i Magistrát města Olomouce.

koordinátor Běž pro dobrou věc

Martina Škrášková

Mob.: 608 128 107

skraskova@trendvozickaru.cz


Neváhejte kontaktovat garanta projektu

Adresa

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc
Běž pro dobrou věc
Lužická 7
779 00  Olomouc