Únorové akce s Trendem

6. 1. 2017 |

Odstrojení vánočního stromku

 Neseďte doma a přijďte ve středu 8.2.2017 na 13:00 si s námi společně odzdobit vánoční stromek, který jste 28.11.2016 tak krásně nazdobili.

 Těšit se můžete na přátele, s kterými si můžete popovídat. Těšíme se na setkání.

 

 


 TOURISM EXPO 2017

 Pojďte s námi na veletrh cestovního ruchu, kde se představí různí poskytovatelé turistických služeb. Letos se můžeme těšit na nabídku cestovních kanceláří, lázní,  ubytování, dopravců, kulturních zařízení, volnočasového a sportovního vyžití. Těšit se můžeme   na přednášky o  zdraví, cestování či lázeňských služeb.

 SRAZ: v pátek 10.2.2017 před pavilonem A , ve 13:00

 

 


  PRACOVNÍ TERAPIE ENKAUSTIKA

 Dne 20.2.2017 se v prostorách Spolku Trend vozíčkářů na ulici Lužická 7 uskuteční od 14h do 17h pracovní terapie na téma OBRÁZKY – enkaustika. Přijďte si vytvořit zajímavý obrázek pomci rozpuštěných voskovek. Srdečně zveme nejen uživatele sociální   rehabilitace, ale všechny uživatele sociálních služeb Trendu vozíčkářů v Olomouci.

 

 


ARTETERAPEUTICKÉ SETKÁNÍ

Arteterapie je léčebný přístup, který pracuje s výtvarnými prostředky s cílem poznávat a ovlivňovat lidskou psychiku. Dochází k rozvoji kreativity, ale i k osobnímu růstu či k sebepoznání. Není důležité, zda člověk umí kreslit, podstatný je samotný proces. Součástí jsou i imaginace.

   KDY: úterý 21.2.2017

   ČAS: 14h

   KDE: učebna Spolku Trend vozíčkářů

 

Na setkání s Vámi se těší Mgr. Marie Pijáčková

 


FILMOVÝ KLUB - POKLAD NA STŘÍBRNÉM JEZEŘE

 Režie: Harald Reiner, 111 min.
 

Kdesi vysoko v horách je ukryto pohádkové bohatství - zlatý poklad, který po staletí střeží Tonkawové před chamtivými bělochy. A jak už to tak bývá, vždy se najde někdo, kdo lační po bohatství a nezastaví se před ničím. Takový je i Cornel a jeho banda trampů. Na scéně se ale včas objeví Vinnetou, Old Shatterhand a početná skupinka jejich přátel, takže je každému jasné, že na cestě za pokladem čeká všechny pořádná porce dobrodružství, romantiky, nebezpečí a motýlů. Tento dnes již vpravdě legendární film má celou řadu následovníků v podobě dalších mayovských adaptací, stál u zrodu několika hereckých hvězd, oplývá nádhernou jugoslávskou krajinou a v neposlední řadě dal řádnou injekci tehdejší německé kinematografii v podobě peněz i spokojených diváků. (Tosim, csfd.cz)

   KDY: čtvrtek 23.2.2017

   ČAS: 14h

   KDE: učebna Spolku Trend vozíčkářů

   Na setkání s Vámi se těší Mgr. Marie Pijáčková

 

 


Bližší informace:

Bc. Kamila Zábojová

sociální pracovnice služeb sociální rehabilitace, půjčovny kompenzačních pomůcek a volnočasových aktivit

soc.rehabilitace@trendvozickaru.cz, volnocasovky@trendvozickaru.cz, pujcovna@trendvozickaru.cz

mobil: 734 442 040

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc, Lužická 7

 

 

Projekt „Služby sociální prevence v Olomouckém kraji“,
reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_005/0000057  je hrazen v rámci Operačního programu Zaměstnanost
z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.