Dyrk Shivay - koncert27. 2. 2017 |

Srdečně zveme všechny Trenďáky na koncert německého zpěváka Dyrka Shivaye. 

Dyrk Shivay je německý zpěvák a songwriter, který nabízí rozsáhlou hudební škálu. Jeho cesty skrze více než 60 zemí ho inspirovaly spojit různé etnické pocity do jeho akustické hudby. Na základě těchto silných vlivů je Dyrk schopen vytvořit hudební symbiózu, která se snadno prolíná mezi žánry akustického popu a world music. Jeho písně jsou založeny na různých melodiích hraných na 6-ti a 12-ti strunnou kytaru a nástroje jako baglama, buzouki a ukulele jsou vždy přidanou hodnotou k jeho hudebnímu výrazu. Dyrkovo debutové album "Remember Yourself" obdrželo dobré recenze a bylo doprovázeno slušnou hraností ve folkových rádiích. Mimo produkování nahrávek pro ostatní umělce pracuje Dyrk Shivay na novém sólovém albu,které vyjde na jaře roku 2017.
Dyrk vystoupil poprvé v ČR pro pražské publikum v listopadu minulého roku a návštěvníci koncertu byli opravdu nadšení.
Dyrkova hudba obsahuje také orientální prvky, které jsou velice příjemné na poslech. Olomoucké publikum si tak bezesporu vychutná vynikající uklidňující atmosféru, která bude ještě podtržena samotnou příjemnou atmosférou kulturního centra ArtUm.

Všichni Trenďáci, tedy klienti, členové i zaměstnanci, mají možnost zakoupit lístek na tento koncert za poloviční cenu 125 Kč (doprovod klienta na vozíku, má vstupné zdarma).

 

Koncert se uskuteční 11. března ve 20:00 v Kulturním a společenském centru ArtUm; Sokolská 7, 77900 Olomouc

Zájemci o lístky se mohou obracet přímo na Kateřinu Vaculíkovou, tel.: 731 501 389 nebo email: vaculikova@trendvozickaru.cz