Andrej Babiš navštívil Trend vozíčkářů

17. 11. 2017 |

Tisková zpráva – návštěva významných osobností v Trendu

Předseda hnutí ANO a zakladatel Nadace Agrofert Andrej Babiš v doprovodu pana hejtmana kraje Oklešťka zavítal na malou chvíli do Spolku Trend vozíčkářů v Olomouci.Ve středu 16. listopadu v dopoledních hodinách přijal předseda hnutí ANO Andrej Babiš od PR manažerky Trendu vozíčkářů Dagmar Budíkové nečekané pozvání mezi vozíčkáře. 
Po letmém uvítání PR manažerkou Budíkovou zavítal pan předseda Babiš a pan hejtman Okleštěk do učebny, kde na něj čekali předseda Spolku Milan Langer, paní ředitelka Alena Ivanová, zástupce Libor Hulín, zaměstnanci a naši milí a úžasní Trenďáci – vozíčkáři. Vzájemně jsme si povídali a předali přichystané dárky. Pan Babiš byl vstřícný a ochotný, svojí přítomností nám v Trendu udělal velkou radost.
Vzhledem k časové vytíženosti pana Babiše bylo setkání krátké, ale pevně věříme, že příště se setkáme na delší čas, abychom si mohli povídat déle a seznámit pana Babiše s dalšími aktivitami, které Trend dělá, případně nabídnout vzájemnou spolupráci.
V rámci návštěvy došlo k poděkování panu Babišovi jako člověku a podnikateli, kterému není lhostejný život lidí s postižením a který prostřednictvím Nadace Agrofert pomohl některým našim uživatelům, zaměstnancům i klientům dofinancovat invalidní vozíček a například sledge hokejistům Olomouc, v jejichž týmu se sportu zdravotně postižených věnují také zaměstnanci Spolku Trend vozíčkářů, přispěl na výstroj a výzbroj na sezonu 2016-2017. I za tuhle pomoc mu osobně poděkoval jeden z obdarovaných, zaměstnanec Spolku p. Hulín.

Po odchodu vzácné návštěvy byla předána ředitelkou Alenou Ivanovou nádherná kytice PR manažerce Dagmarce Budíkové jako poděkování za práci, kterou na dané pozici odvádí. 
Ještě hodinu po odchodu pana předsedy hnutí ANO a pana hejtmana panovala v učebně Trendu skvělá atmosféra, kde Trenďáci nešetřili slovy chvály a uznání na adresu pana Babiše.
Děkujeme všem, kteří se této akce zúčastnili a přispěli tak ke krásné atmosféře a pohodové akci.

Dagmar Budíková
PR Manager, Spolek Trend vozíčkářů Olomouc